Plokštiniai pamatai

Kuo unikali UAB EKORŪMAI plokštinių pamatų sistema?

 

Plokštiniai pamatai yra vientisa pamato konstrukcija. Ji liejama į specialias putplasčio formas, kurios visiškai izoliuoja pamatinę plokštę nuo tiesioginio kontakto su gruntu. Tokiu būdu išvengiama šalčio tiltų bei pamato deformacijų. Plokštiniai pamatai pastatą laiko visa plokštuma, o ne atskirais segmentais. Dėl šio pranašumo Jūsų pastatas niekada „nevaikščios“, išliks stabilus ir tvirtas.

 

UAB EKORŪMAI plokštinių pamatų elementų projektavimas bei gamyba:

 

UAB EKORŪMAI derina inovatyvių technologijų diegimą ir laikosi ilgaamžių tradicijų. Plokštiniai pamatai nuolat tobulinami, todėl lengvai pritaikomi skirtingo klimato bei paviršiaus šalyse. Pamatų apdaila, grindinio šildymo išdėstymas bei sistemos sureguliavimas atliekamas pagal užsakovo pageidavimus. Plokštiniai pamatai projektuojami, atsižvelgiant į konkretaus sklypo grunto ypatybes ir pastato konstrukciją. Plokštinių pamatų ekonomiją bei ekologiją puikiai įvertino Vakarų bei Šiaurės Europos šalys: Švedija, Suomija, Norvegija, Danija, Vokietija ir kt. Šiuo metu kaimyninėje Lenkijoje plokštinių pamatų sistema populiarėja sparčiausiai.

 

 

UAB EKORŪMAI plokštinių pamatų privalumai:

 

Nereikia kasti gilios pamatų duobės, nesuardoma aplinka statybvietėje bei aplink ją;
Pamatai sumontuojami kartu su baigta cokolio apdaila;
Mažiausia plokštinių pamatų šiluminė varža – 5,2. Pamatų plokštės yra iš termoizoliacinės medžiagos ir veikia kaip šilumos akumuliatorius (termoso principu).
Pamatai visiškai apšiltinami bei izoliuojami nuo tiesioginės sąveikos su gruntu.
Plokštiniai pamatai neleidžia prasiskverbti įšalui po pamatais, todėl jie niekada nebus iškilnojami, šie pamatai nesėda.
Prieš montuojant plokštinius pamatus, pirmiausia išbetonuojame ir išlyginame pamatinę plokštę (juodgrines), visiškai paruošiame viršutinei grindų dangai sudėti;
Plokštiniai pamatai tolygiai pasiskirsto pastato apkrovas.
Plokštiniai pamatai pritaikomi sudėtingo grunto sąlygomis.
Esant poreikiui, sumontuojama ir šildymo sistema grindyse, vienu metu montuojant pamatus tuo pat metu sumontuojamas grindinis šildymas, taip taupomas laikas, darbas ir pinigai;
Taupomas statybos laikas ir lėšos;
Taupoma šildymo energija, eksploatuojant statinį.

 

Kaip ir visuose pamatuose, taip ir UAB EKORŪMAI sistemoje reikalingas geras drenažas paviršiniams vandenims. Visais pamatų įrengimo atvejais būtini grunto tyrimai, nes kiekviena medžiaga – smėlis, molis ar priemolis – turi konkrečias atsparumo savybes. Priklausomai nuo to, ar namas karkasinis, mūrinis ar medinis, skiriasi jo konstrukcijų svoris. Nustačius grunto atsparumą, galima sužinoti, kokį svorį jis gali atlaikyti. Projektuotojas, atlikęs skaičiavimus, nustato ne tik vietą, kurioje geriausia kloti pamatus, bet ir būtiną pamato įgilinimą.