Renovacija

UAB EKORŪMAI siūlo kitokį požiūrį renovuojant pastatą, kad tai būtų tvarus bei ilgaamžis rezultatas.

 

Sprendimas turi apimti bendrą tikslą ir daugelį sudedamųjų dalių: apsaugą nuo šalčio, karščio, vėjo ir drėgmės, šilumos akumuliaciją, triukšmo barjerą, garo pralaidumą, sandarumą, tvirtumą, lengvumą, toksiškų ar kitaip kenksmingų medžiagų naudojimą, ekologiškumą, sveiko ir tvaraus būsto sąvoką.

 

UAB EKORŪMAI konsultuoja bei projektuoja, atlieka renovacijos, restauracijos ar kapitalinio remonto darbus. Dažniausiai ir daugiausiai profesionalumo bei žinių reikia remontuojant bei renovuojant senamiesčio paveldo ar kitus senus pastatus, vienkiemio sodybas, nors pasitaiko ir nekokybiškų šiuolaikiškos statybos statinių.

Stogų renovacija

Šlaitinių stogų renovacija – dengimas, šiltinimas, remontas, keitimas, renovacija. Naudojame tvirtas ir lengvas dvitėjines sijas, konstrukcinę bei LVL medieną. Didelį dėmesį skiriame difuziniam, apsauginiam vėjo, triukšmo bei sandarinimo sluoksniui. Tam naudojame aukštos kokybės medžio plaušo plokštės, HUNTON ir PAVATEX.

 

Plokščių stogų renovacija – dengimas, remontas, keitimas, renovacija. Naudojame garams pralaidžias, atsparias karščiui ir šalčiui, UV spinduliams, lanksčias ir ilgaamžes PVC, TPO ir EPDM dangas.

Fasadų renovacija

Remontuojame ir renovuojame senus medinius, rąstinius namus. Šiltiname ir įrengiame naujus ventiliuojamus fasadus. Turime nemažą patirtį bei galime pasiūlyti platų ventiliuojamų fasadų apdailos sprendimų gamą.

 

Mūriniams ar tinkuoto fasado pastatams rekomenduojame bei atliekame fasado atnaujinimo darbus su elastinga, atsparia, pralaidžia garams bei patikima fasado apsaugos danga MURFILL.

Grindų renovacija

Atliekame perdangos rekonstrukciją bei renovaciją. Įrengiame grindų ir perdangos triukšmo (garso) barjero paklotus naudojant ekologiškas bei tvarias medžio plaušo plokštes.

 

Konsultuoajme bei įrengiame sausą ir saugų grindinį šildymą, kuris kartu atlieka ir smūginio triukšmo (garso) slopinimo funkciją.

 

Panašius triukšmą mažinančius (slopinančius) sprendimus rekomenduojame atitvarose ir sienose.