Statyba

Siūlome skandinaviškos kokybės karkasinius / skydinius, monolitinius namus, plokštinius pamatus.

 

Mūsų namų kokybę garantuoja:

 

Patirtis: 15 metų skydinių namų statyba Skandinavijoje ir Europoje

Atsakomybė: ES, Norvegijos ir Lietuvos teisės aktų ir statybos standartų laikymasis


Profesionalumas: įmonės darbuotojai nuolat atnaujina profesines žinias, savo darbe taiko modernias technologijas, perimtas iš partnerių Skandinavijoje

 

Susisiekite su mumis: patarsime ir atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.
Tel.: +370 698 45513 El. Paštas.: info@ekorumai.lt, klaipeda@ekorumai.lt

Karkasiniai/skydiniai namai

Bene greičiausias būdas pasistatyti savo namą – karkasiniai/skydiniai namai. Skydus ceche pagamina per 2 – 3 savaites, o namą pastato – per 1 mėnesį (ar net trumpiau!). Žinoma, dar reikės laiko namui įrengti, bet… Jei skydinio namo statybas pradėsite vasarą, Kalėdas švęsite – jau SAVO NAME.

 

Statistiniai duomenys skelbia, kad 90 proc. privačių namų Skandinavijoje yra karkasiniai. O skandinavai – praktiški žmonės, todėl nori ilgaamžių ir tvirtų namų – kad juose gyventų be rūpesčių 100 metų!

 

Karkasinai namai pelnė pripažinimą nes yra:

 

Ekonomiški. Ekspertų skaičiavimais, skydinio namo statybos, palyginti su kitų konstrukcijų namais, kainuoja apytiksliai 20-25 proc. pigiau.

 

Greitai ir lengvai pastatomi. Skydiniai namai pritaikomi bet kokiems projektams pagal klientų pageidavimus. Ceche pagamintas sienų komplektas atvežamas į statybos vietą, namas montuojamas autokranu. 100 m2 ploto namo pagrindinės konstrukcijos ir stogas sumontuojami per 5 dienas.

 

Ilgaamžiai. Šiuolaikinės skydinių namų statybų technologijos užtikrina, kad skydinis namas tinka gyventi ne mažiau kaip šimtą metų. Taigi skydiniame name ilgai gyvensite Jūs, Jūsų vaikai ir anūkai.

 

Tvirti. Statant skydinius namus visos namo konstrukcijos apskaičiuojamos ir parenkamos taip, kad atlaikytų didelius krūvius, sniego naštą. Kad ir kas vyktų lauke, Jūs savo skydiniame name jausitės saugiai.

 

Šilti. Skydinių namų sienos yra apšiltintos vatos izoliacijos sluoksniu, todėl jiems šildyti reikia mažiau energijos negu mūriniams, o šiluma išsilaiko ilgiau. Gyvendami skydiniame name galėsite sumažinti išlaidas šildymui.

 

Ekologiški. Skydinių namų statybai naudojama ekologiškos medžiagos ir natūrali, džiovinta mediena, todėl tokiame name gyventi sveikiau, nes oras grynesnis ir neišsausėjęs. Ekologiškame name Jūs ir Jūsų šeimos nariai mažiau sirgs alergijomis, bus atsparesni peršalimo ligoms bei gripui.

 

Juos lengva prižiūrėti. Galima pasirinkti norimą skydinio namo išorės apdailą. Pvz., skandinavai namo išorę dažniausiai apkala dailylentėmis, kurias tereikia perdažyti kas 5-10 metų, o lietuvių skoniui siūlomos apdailinės plytelės. Jomis padengto skydinio namo niekas neatskirs nuo mūrinio.

 

Statybos be rūpesčių: skydinis/karkasinis namas „iki rakto“

 

UAB EKORŪMAI Jums siūlo patogiausią skydinių namų statybos būdą – „iki rakto“. Patyrę ir profesionalūs įmonės darbuotojai ne tik pastatys Jūsų namą, bet pasirūpins įrengimu ir apdaila. Jums tereiks po kelių mėnesių pasiimti savo naujo namo raktus.

 

Statyba. Statomi visų tipų pastatai: nuo garažo iki individualių, įvairių projektų namų. Skydinių/ karkasinių namų apdaila ir įrengimas. Jums pageidaujant statybų bendrovė name įves šildymo, santechnikos, vėdinimo, elektros sistemas, atliks visą išorės ir vidaus apdailą.

 

Garantijos: UAB EKORŪMAI savo skydiniams namams suteikia 5 metų garantiją visiems įmonės atliktiems darbams ir 10 metų garantiją nematomoms namo konstrukcijoms.

Monolitiniai namai

„Izotex“ produkcija yra išbandyta medžiaga per daugiau kaip 50 metų. „Izotex“produkcija yra gaminama visame pasaulyje, ji panaudota įgyvendinant įvairias statybines programas ir yra ženklinama kaip „Žalias produktas“. „Izotex“ produktai leidžia pagreitinti statybą, norint pastatyti statinius, kurie apsaugotų nuo karščio ir drėgno klimato, stichinių nelaimių (gaisrų, bombų, uraganų, žemės drebėjimų ir t.t.). „Izotex“ produkcijai gaminti naudojamos tik perdirbamos žaliavos ir medžiagos. „Izotex“ produktai turi daug formų, kurios apima visą spektrą gelžbetonio formų.

 

„Izotex“ konstrukcija – tai „Izotex“ izoliacijos ir betono formavimo sistema, kuri leidžia greitai ir kokybiškai pastatyti gelžbetoninę sieną su įmontuota šilumos izoliacija, kuri pasižymi garso ir priešgaisrine apsauga. Pastatų sienos yra montuojamos iš atskirų modulinių „Izotex“ elementų, kurie tarpusavyje jungiasi sausu būdu, dedama armatūra ir užpilama betonu. „Izotex“ produkcija leidžia pastatyti įvairaus storio ir formų sienas, ji yra lanksti, draugiška dizaino įvairovėms, lengvai pritaikoma kiekvienam statybos atvejui (pastatų sienos ir pertvaros, žemiau nulio – rūsių sienos ir pertvaros, perdangų sistemos, garso sienutės), panaudojant tiek komercinėje, tiek gyvenamojoje , tiek pramoninėje statyboje.

 

„Izotex“ produktai, visame pasaulyje, plačiai pradėti naudoti nuo 1950 metų. Jie pradėti naudoti visose statybos rūšyse, kad būtų palengvinta ir paspartinta statyba, galimybė pastatyti pastatus, atsparius drėgmei. „Izotex“ sistema leidžia statyti pastatus iki 26 aukštų. „Izotex“ išorinių sienų šiluminės charakteristikos U vertė 0,19 m²K/W – kaip standartas, tačiau labai lengva pasiekti U vertes nuo 0,15 m²K/W iki 0,1 m²K/W. „Izotex“ produktai leidžia sutaupyti iki 30% eksploatavimo ir statybos išlaidų lyginant su tradiciniais statybos būdais.

Ekologiski namai

Ekologiški namai – tai architektūros filosofija, kuri orientuojasi į harmoningus, gamtai draugiškus namus, sukurtus komfortabiliam gyvenimui. Žmogus ir gamta turi neatsiejamą ryšį, tad jį palaikyti galima rūpinantis aplinka, kurioje gyvename. Ekologiški namai – didelis žingsnis į priekį, kuriuo pasinaudoja vis didesnė dalis mūsų tautiečių.

 

Koks pagrindinis skirtumas tarp įprastų ir ekologiškų namų? Pastariesiems naudojamos gamtai draugiškos medžiagos, kurios tuo pačiu prisideda ir prie komfortabilaus žmogaus gyvenimo. Juk laiminga gamta – laimingas ir žmogus.

 

Ekologiški namai statomi iš gamtai draugiškų medžiagų pradedant stogu ir baigiant grindimis. Kuo natūralesnės medžiagos bus pasirenkamos – tuo namai bus ekologiškesni.

Plokštiniai pamatai

Kuo unikali UAB EKORŪMAI plokštinių pamatų sistema?

 

Plokštiniai pamatai yra vientisa pamato konstrukcija. Ji liejama į specialias putplasčio formas, kurios visiškai izoliuoja pamatinę plokštę nuo tiesioginio kontakto su gruntu. Tokiu būdu išvengiama šalčio tiltų bei pamato deformacijų. Plokštiniai pamatai pastatą laiko visa plokštuma, o ne atskirais segmentais. Dėl šio pranašumo Jūsų pastatas niekada „nevaikščios“, išliks stabilus ir tvirtas.

 

UAB EKORŪMAI plokštinių pamatų elementų projektavimas bei gamyba:

 

UAB EKORŪMAI derina inovatyvių technologijų diegimą ir laikosi ilgaamžių tradicijų. Plokštiniai pamatai nuolat tobulinami, todėl lengvai pritaikomi skirtingo klimato bei paviršiaus šalyse. Pamatų apdaila, grindinio šildymo išdėstymas bei sistemos sureguliavimas atliekamas pagal užsakovo pageidavimus. Plokštiniai pamatai projektuojami, atsižvelgiant į konkretaus sklypo grunto ypatybes ir pastato konstrukciją. Plokštinių pamatų ekonomiją bei ekologiją puikiai įvertino Vakarų bei Šiaurės Europos šalys: Švedija, Suomija, Norvegija, Danija, Vokietija ir kt. Šiuo metu kaimyninėje Lenkijoje plokštinių pamatų sistema populiarėja sparčiausiai.

 

 

UAB EKORŪMAI plokštinių pamatų privalumai:

 

Nereikia kasti gilios pamatų duobės, nesuardoma aplinka statybvietėje bei aplink ją;
Pamatai sumontuojami kartu su baigta cokolio apdaila;
Mažiausia plokštinių pamatų šiluminė varža – 5,2. Pamatų plokštės yra iš termoizoliacinės medžiagos ir veikia kaip šilumos akumuliatorius (termoso principu).
Pamatai visiškai apšiltinami bei izoliuojami nuo tiesioginės sąveikos su gruntu.
Plokštiniai pamatai neleidžia prasiskverbti įšalui po pamatais, todėl jie niekada nebus iškilnojami, šie pamatai nesėda.
Prieš montuojant plokštinius pamatus, pirmiausia išbetonuojame ir išlyginame pamatinę plokštę (juodgrines), visiškai paruošiame viršutinei grindų dangai sudėti;
Plokštiniai pamatai tolygiai pasiskirsto pastato apkrovas.
Plokštiniai pamatai pritaikomi sudėtingo grunto sąlygomis.
Esant poreikiui, sumontuojama ir šildymo sistema grindyse, vienu metu montuojant pamatus tuo pat metu sumontuojamas grindinis šildymas, taip taupomas laikas, darbas ir pinigai;
Taupomas statybos laikas ir lėšos;
Taupoma šildymo energija, eksploatuojant statinį.

 

Kaip ir visuose pamatuose, taip ir UAB EKORŪMAI sistemoje reikalingas geras drenažas paviršiniams vandenims. Visais pamatų įrengimo atvejais būtini grunto tyrimai, nes kiekviena medžiaga – smėlis, molis ar priemolis – turi konkrečias atsparumo savybes. Priklausomai nuo to, ar namas karkasinis, mūrinis ar medinis, skiriasi jo konstrukcijų svoris. Nustačius grunto atsparumą, galima sužinoti, kokį svorį jis gali atlaikyti. Projektuotojas, atlikęs skaičiavimus, nustato ne tik vietą, kurioje geriausia kloti pamatus, bet ir būtiną pamato įgilinimą.